czwartek, 30 lipca 2015KOMENTARZ MISIOWATEGO

Hej, witam po wakacjach, moich wakacjach.
Z wakacyjnych powodów nie nie będę Wam zabierał zbyt wiele wspaniałego letniego czasu. Powiem tylko, że jestem niezwykle podekscytowany faktem, że komisarze Unii Europejskiej tak pilnie czytają moje teksty i próbują je zastosować w unijnym prawodawstwie. No bo jak skomentować ich naprawdę rewolucyjne pomysły, by podatki pobierane były w miejscu wytworzenia wartości dodanej, a nie w miejscu siedziby (sztucznej, często fałszywej) zarządu. Przecież dopiero co o tym pisałem.
Oczywiście żartuję. Komisarze Unii zmieniają się i pojawili się pewnie tacy, których nie zdążono jeszcze przeku.., przepraszam – zlobbować na rzecz utrzymania dotychczasowych skandalicznych przepisów.
Czy uda im się zmienić te korupcjogenne przepisy? Nie wiem. Życzę im tego z całej duszy.
I Wam (nam wszystkim) tego życzę. Zatrzymanie w Polsce tej masy gotówki, która wypływa z kraju do spółek-matek, do siedzib spółek na Bahamach i na 145 innych sposobów stwarza szansę, że łatwiej byłoby zwiększyć kwotę wolną od podatku, podnieść kwotę minimalnego wynagrodzenia, czy też zaszaleć z jakimiś sensownymi dodatkami na dzieci.
Ale na razie korzystajcie ze słońca. Cześć!
                                                              

                                                       Wasz Misiowaty

5 komentarzy:

  1. No nie spodziewałam się, że tak to wygląda, ale dzięki za informacje. Coraz więcej osób stawia właśnie na takie biznesy w sieci, ponieważ można trafić na naprawdę fajne grono odbiorców. Z tego, co wiem, pomoc w prowadzeniu takiego biznesu oferuje https://packfully.pl/ . Mogą dla Ciebie przygotować magazyn, obsługę klienta i całą logistykę. Dzięki temu Twoja firma będzie pracowała odpowiednio, jak trzeba. Myślę, że to dobry pomysł na świetną organizację. Super pomagać sobie samemu w biznesie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Merkur Progress Adjustable Stainless Steel Handle
    This chrome finished does titanium tarnish double edge titanium fat bike adjustable double edge safety razor is titanium easy flux 125 amp welder chrome-plated for an efficient, but effective wet titanium boiling point shaving experience. It oakley titanium sunglasses is chrome-plated for a

    OdpowiedzUsuń